Reklamní agentura Zobrazit menu

 

DOSTANEME VÁS
NA VRCHOL

 

Domluvit konzultaci zdarma

 

Co o nás říkají klienti

 

 

drevojas U Meebia oceňuji hlavně vždy příjemnou a profesionální komunikaci. Připravovali pro nás velkou spoustu skvělých věcí, ale ze všeho nejvíce vyzdvihnu microsite Studenti pro Dřevojas. Projekt je velmi úspěšný a jsem 100% přesvědčen, že microsite a agentura Meebio na tom má velkou zásluhu.
Zdeněk Blažek
Dřevojas
spirala Děkujeme firmě Meebio za úžasný cateringový web, který vytvořili pro náš sociální podnik. Spolupráce byla vždy výborná a bezproblémová a také díky této profesionální prezentaci a online propagaci jsme získali spousty nových zákazníků.
Eva Krestová
Spirála z.ú.
kytary S Meebiem jsme spolupracovali na redesignu e-shopu kytary.cz. Oceňuji aktivní a kreativní přístup, respektování značky a citlivou práci s ní.

S výslednou podobou nového e-shopu jsem nadmíru spokojen stejně, jako naši zákazníci.
Filip Černý
Kytary.cz

Kdo jsme

 

Jsme digitální agentura zabývající se tvorbou výkonnostních PPC kampaní, sociálními sítěmi, optimalizací pro vyhledávače (SEO) a v neposlední řadě vývojem webů a e-shopů. Najdete nás v Praze, Hradci Králové a Ostravě.

 

ok

Staráme se o výkonnostní online marketing a sociální sítě e-shopů nejen z naší dílny a vyvíjíme e-shopy na naší vlastní platformě Meeb 5.

ok

Jsme zkušený a sehraný tým lidí, jehož součástí jsou profesionálové s mnoha lety zkušeností, tak i mladší kreativní kolegové.

ok

Vždy usilujeme o to, abychom vám námi dodaným řešením přinášeli zisk, případně jiný cíl, který sledujete. Vše důkladně testujeme.

FORUM 24 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra Globus Subway česká tisková kancelář Fujitsu KIA DHL