Marketing agency
Telefon:(+420) 734 752 930 Skype:Meebio Email:

 

Informace pro média

 

Tiskové zprávy

Chystáme velké věci, a proto jsme otevřeli vývojové centrum v Hradci Králové

05.12.2017

hradec

Usilovné hledání vhodných prostor a budování nových kanceláří je za námi. Otevřeli jsme vývojové centrum v Hradci Králové, kde je nyní situovaný celý náš vývojový tým, který pracuje na nových interních produktech a službách.

Součástí centra je také chillout zóna s výběrovou kávou, barem a konzolí Playstation 4.

Stále platí, že hledáme kolegy do Hradce Králové na pozice PHP vývojářů. Stavte se za námi v ulici tř. Karla IV. 1222 nebo napište na hr@meebio.cz

Těšíme se na vás :-)

Meebio v době chytrých technologií nezahálí. Zavádí kryptoměny

11.10.2017

kryptoměny

Za naše služby můžete nově zaplatit také kryptoměnami. Jako jedna z prvních marketingových agentur v republice přijímáme Bitcoin a Ethereum. Nový způsob platby můžou využít i naši spolupracovníci. Pokud chcete i vy dostávat výplatu v bitcoinech, mrkněte na seznam volných židlí.

V kryptoměnách vidíme budoucnost. Jsou již nyní nedílnou součástí nejen online světa, ve kterém každý den žijeme a pracujeme,“ vysvětluje generální ředitel agentury, Michal Brtníček. Meebio je tak trochu geek firma a inovace vítá s nadšením. „Když se něco děje, chceme být u toho. A nejlépe v první řadě,“ shrnuje Brtníček.

Kryptoměny akceptuje stále více obchodníků jako velmi rychlou a pohodlnou platební metodu. Meebio se k nim dnešním dnem přidává a věří, že škálu přijímaných měn v budoucnu ještě rozšíří.

Meebio se mění

02.10.2015

meebio

Meebio už nějaký ten rok není pouze vývojové a designové studio. Na poli online marketingu chceme mít silnou pozici a chceme, aby z našich zkušeností těžili hlavně naši zákazníci. Proto jsme tomu přizpůsobili nabídku na našem webu a byl to běh na velmi dlouhou trať. Znáte to - kovářova kobyla ...

Před dvěma lety byla myšlenka transformace Meebia v online agenturu celkem logický krok. Už 8 let připravujeme pro naše klienty weby, microsity a eshopy tak, aby v prvé řadě splňovaly cíle, které na ně zákazník klade. Zaměřujeme se převážně na výkonost webů. Vše důkladně testujeme díky naší laboratoři uživatelského testování. Díky tomu s jistotou víme, že vaše investice do PPC, SEO nebo emailingu bude mít kýžený efekt.

Neustále rosteme a hledáme nové kolegy

Náš tým dnešním dnem čítá 18 superlidí. Pokud chcete rozšířit naše řady, mrkněte se, jestli pro vás náhodou nemáme volnou židli. Těch je stále dost a neustále přibývají nové, protože nově připravujeme pobočku také v Ostravě.

Konec bannerů ve Flashi?

06.09.2015

flash vs html5

Google od 1. září 2015 začal blokovat reklamy ve formátu flash ve svém webovém prohlížeči Chrome. Chrome přitom dle posledních statistik využívá více než 50 % uživatelů internetu, což už je číslo, kterému byste měli věnovat pozornost.

Toto číslo je důležité hlavně pro inzerenty, kteří dnes ještě používají reklamy ve formátu Flash. Google sice některé reklamy vytvořené prostřednictvím AdWords převede do formátu HTML5, ale bohužel ne u všech reklam to půjde. U některých bude třeba formát převést ručně nebo dokonce vytvořit reklamy nové. Týká se to reklam vytvořených přímo uživatelem a nahraných do účtu ručně.

Převést reklamy můžete třeba pomocí mujbanner.cz. Dokážeme do HTML5 převézt i ty bannery, ke kterým nenajdete zdrojové .FLA soubory. A to vše dříve než byste řekli "rest in peace flash".

Bílé pláště, ochranné brýle, bublající zkumavky… Meebio Lab je tu!

27.01.2014

Bez pořádného otestování vypouštíte nový web do světa v podstatě nazdařbůh. Myslíme si, že by se to nemělo dít.

A proto…

…otevřela před pár dny své dveře zbrusu nová laboratoř Meebio Lab.

Laboratoř je otevřena všem, kteří se chtějí podílet na uživatelském testování webů.

Jdete do toho?

Pak vězte, že si vás vážíme - pomáháte nám dodat klientům do posledního detailu vyladěný web.

A proto vás za testování také náležitě odměníme.

Dost bylo prupovídek, podívejte se na lab.meebio.cz, zaregistrujte se jako nový tester a vytvořte s námi lepší internety!

1 2

Domluvte si konzultaci zdarma

Mám zájem o:

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou.

ok

Osobní přístup pro nás není jen fráze. Meebio je známo jako společnost, která přikládá vztahu s klientem mimořádnou váhu.

ok

Jsme zkušený a sehraný tým lidí, jehož součástí jsou profesionálové s mnoha lety zkušeností, tak i mladší kreativní kolegové.

ok

Vždy usilujeme o to, aby vám námi vytvářený web přinášel zisk, případně jiný cíl, který sledujete. Vše důkladně testujeme.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra Globus Subway česká tisková kancelář Fujitsu KIA DHL