Marketing agency
Telefon:(+420) 734 752 930 Skype:Meebio Email:

 

Informace pro média

 

Tiskové zprávy

Meebio se mění

02.10.2015

meebio

Meebio už nějaký ten rok není pouze vývojové a designové studio. Na poli online marketingu chceme mít silnou pozici a chceme, aby z našich zkušeností těžili hlavně naši zákazníci. Proto jsme tomu přizpůsobili nabídku na našem webu a byl to běh na velmi dlouhou trať. Znáte to - kovářova kobyla ...

Před dvěma lety byla myšlenka transformace Meebia v online agenturu celkem logický krok. Už 8 let připravujeme pro naše klienty weby, microsity a eshopy tak, aby v prvé řadě splňovaly cíle, které na ně zákazník klade. Zaměřujeme se převážně na výkonost webů. Vše důkladně testujeme díky naší laboratoři uživatelského testování. Díky tomu s jistotou víme, že vaše investice do PPC, SEO nebo emailingu bude mít kýžený efekt.

Neustále rosteme a hledáme nové kolegy

Náš tým dnešním dnem čítá 18 superlidí. Pokud chcete rozšířit naše řady, mrkněte se, jestli pro vás náhodou nemáme volnou židli. Těch je stále dost a neustále přibývají nové, protože nově připravujeme pobočku také v Ostravě.

Konec bannerů ve Flashi?

07.09.2015

flash vs html5

Google od 1. září 2015 začal blokovat reklamy ve formátu flash ve svém webovém prohlížeči Chrome. Chrome přitom dle posledních statistik využívá více než 50 % uživatelů internetu, což už je číslo, kterému byste měli věnovat pozornost.

Toto číslo je důležité hlavně pro inzerenty, kteří dnes ještě používají reklamy ve formátu Flash. Google sice některé reklamy vytvořené prostřednictvím AdWords převede do formátu HTML5, ale bohužel ne u všech reklam to půjde. U některých bude třeba formát převést ručně nebo dokonce vytvořit reklamy nové. Týká se to reklam vytvořených přímo uživatelem a nahraných do účtu ručně.

Převést reklamy můžete třeba pomocí mujbanner.cz. Dokážeme do HTML5 převézt i ty bannery, ke kterým nenajdete zdrojové .FLA soubory. A to vše dříve než byste řekli "rest in peace flash".

Bílé pláště, ochranné brýle, bublající zkumavky… Meebio Lab je tu!

27.01.2014

Bez pořádného otestování vypouštíte nový web do světa v podstatě nazdařbůh. Myslíme si, že by se to nemělo dít.

A proto…

…otevřela před pár dny své dveře zbrusu nová laboratoř Meebio Lab.

Laboratoř je otevřena všem, kteří se chtějí podílet na uživatelském testování webů.

Jdete do toho?

Pak vězte, že si vás vážíme - pomáháte nám dodat klientům do posledního detailu vyladěný web.

A proto vás za testování také náležitě odměníme.

Dost bylo prupovídek, podívejte se na lab.meebio.cz, zaregistrujte se jako nový tester a vytvořte s námi lepší internety!

Můjbanner aneb Vaše zkratka k perfektním bannerům

27.01.2014

Jestli něco nemusíme, je to bezdůvodné lpění na neefektivních postupech z dob dávno minulých. Proto jsme se rozhodli vnést čerstvý vítr do procesu tvorby bannerů. Jakmile jsme si vyhrnuli rukávy (bez toho to zkrátka nejde), nic nám nebránilo pustit se do práce.

O pár týdnů a litrů kafe později spatřil světlo světa Můj Banner. Projekt, který nemůžeme popsat laičtěji než jako e-shop s bannery.

Přijdete. Vyberete si formát bannerů, jejich počet a případné rozšíření pro další reklamní systémy. Objednáte. A pak ještě chvíli nehybně sedíte a ptáte se sami sebe, jestli to vážně proběhlo tak hladce.

Proběhlo.

Právě rapidní urychlení a celkové zjednodušení procesu objednávky bannerů bylo při tvorbě mujbanner.cz cílem, který jsme měli v hlavě od prvního grafického návrhu po poslední řádek kódu.

A dobrá zpráva na závěr - uhodnete, jaký vedlejší efekt má jednodušší a rychlejší objednávka a tvorba bannerů? Ano, přesně tak.

Nižší cenu.

Přidejte k tomu třešničku na dortu v podobě množstevních slev a bannery už nebudete chtít objednávat jinak.

Přesvědčte se o tom na www.mujbanner.cz!

Meeb 3 se blíží, co vás čeká?

17.04.2011

30.4.2011 uvedeme novou verzi redakčního systému, ktery je u našich zákazníků velmi oblíben. Po dvou letech vývoje přichází jeho třetí verze a vy se můžete těšit na spoustu novinek, vylepšení a několik nových funkcí.

E-shop

Největší novinkou nové verze je rozšíření o internetové obchody (e-shopy). Díky Meeb tak nyní můžete provozovat tké e-shop, vkládat produkty, volit dopravy a možnosti plateb. Díky intuitivnímu objednávkovému systému máte přehled o všech objednávkách, systém automaticky zákazníka informuje o stavu objednávky a umožňuje zákazníkovi sledovat zásilku a to ani zdaleka není vše.

U produktů můžete vkládat fotogalerie, akce a spoustu dalších možností. DPH se automaticky dopočítává, podle toho, jestli jste nebo nejste plátce (můžete si nastavit). Je možno také volit limit pro dopravu zdarma. Samozřejmostí je napojení na zboží.cz a heureka.cz.

Zásuvné moduly

Jednotlivé doplňkové funkce systému byly odděleny a přidávají se nyní dle potřeby jako zásuvné moduly. Můžeme Vám tak v případě potřeby doprogramovat zásuvný modul na míru nebo Vám poskládat funkce přesně podle toho, co od redakčního systému očekáváte.

meeb 3

Rozšíření fotogalerie

Fotogalerie můžete na Váš web přidávat jednoduše, stačí přetáhnout fotky myší do okna administrace a všechny se hromadně upraví a nahrají. Nyní můžete ke každé fotografii jediným kliknutím přidat také popisek.

Je toho opravdu spousta, vylepšení se dočkala téměř každá čast redakčního systému a vyjímkou nebylo ani uživatelské rozhraní, které je nyní ještě více intuitivnější. Nebudeme už dále více prozrazovat, 30.4.2011 sledujte náš firemní web.

Napište nám

Všechny položky jsou povinné.

ok

Osobní přístup pro nás není jen fráze. Meebio je známo jako společnost, která přikládá vztahu s klientem mimořádnou váhu.

ok

Jsme zkušený a sehraný tým lidí, jehož součástí jsou profesionálové s mnoha lety zkušeností, tak i mladší kreativní kolegové.

ok

Vždy usilujeme o to, aby vám námi vytvářený web přinášel zisk, případně jiný cíl, který sledujete. Vše důkladně testujeme.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra Globus Subway česká tisková kancelář Fujitsu KIA DHL