Marketing agency
Telefon:(+420) 734 752 930 Skype:Meebio Email:

 

Tvorba Microsite

Jednoduché webové stránky coby nejsnazší cesta
k efektivní propagaci vašeho produktu

Snadná orientace v produktech

Kdy microsite využijete?

Microsites se už léta ukazují jako nejlepší možné řešení, když chcete propagovat konkrétní produkt ze svého portfolia.

Ať jde o uvedení novinky na trh nebo informování o speciální marketingové akci, zastanou roli vašeho obchodního zástupce.

Nechte si mikrostránku vytvořit s potřebnou péčí a uvidíte, že výsledky se brzy dostaví.

 

 

 

Vsaďte na originalitu a vybočte z řady. Čím precizněji bude vaše mikrostránka zpracovaná, tím lepší výsledky přinese.

Jaké má microsite
výhody

Microsites vám dovolí popustit uzdu své fantazii. Při jejich tvorbě můžete být odvážnější a méně oficiální než na svém firemním webu, což se skvěle hodí při prezentaci produktů zaměřených na specifickou cílovou skupinu. S pomocí microsite jí snadno nabídnete informace v takové formě, která ji zaujme.

Jakou microsite
vám vytvoříme

Mikrostránka v našem podání vás dostane jednoduchým, přesto atraktivním designem, snadnou ovladatelností a jasným zaměřením na předem daný cíl. Ať chcete pomocí microsite informovat, prodat nebo vyvolat zájem o bližší informace, vytvoříme ji tak, aby cíl splnila.

Jak dlouho tvorba
microsite trvá

Jde o časově i finančně nenáročnou website, jejíž tvorba se pohybuje v řádu několika málo dnů. Díky tomu můžete pružně reagovat na změny na trhu a zachytit svou cílovou skupinu dříve, než si vaši konkurenti vůbec uvědomí, že je třeba jednat.

 

To vše zabalené v intuitivním
prostředí redakčního systému Meeb CMS

Ten je nejdůležitější částí každé microsite, kterou vytvoříme. Díky redakčnímu systému Meeb 3 budete na své minisite pohodlně upravovat jakýkoli obsah - texty, obrázky, ankety, videa nebo newslettery. Ostatně, podívejte se sami, co všechno Meeb CMS umí.

 

Nezávazná poptávka microsite

 

ok

Osobní přístup pro nás není jen fráze. Meebio je známo jako společnost, která přikládá vztahu s klientem mimořádnou váhu.

ok

Jsme zkušený a sehraný tým lidí, jehož součástí jsou profesionálové s mnoha lety zkušeností, tak i mladší kreativní kolegové.

ok

Vždy usilujeme o to, aby vám námi vytvářený web přinášel zisk, případně jiný cíl, který sledujete. Vše důkladně testujeme.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra Globus Subway česká tisková kancelář Fujitsu KIA DHL