Marketing agency
Telefon:(+420) 734 752 930 Skype:Meebio Email:

 

Tvorba Microsite

Jednoduché webové stránky coby nejsnazší cesta
k efektivní propagaci vašeho produktu

Snadná orientace v produktech

Kdy microsite využijete?

Microsites se už léta ukazují jako nejlepší možné řešení, když chcete propagovat konkrétní produkt ze svého portfolia.

Ať jde o uvedení novinky na trh nebo informování o speciální marketingové akci, zastanou roli vašeho obchodního zástupce.

Nechte si mikrostránku vytvořit s potřebnou péčí a uvidíte, že výsledky se brzy dostaví.

 

 

 

Vsaďte na originalitu a vybočte z řady. Čím precizněji bude vaše mikrostránka zpracovaná, tím lepší výsledky přinese.

Jaké má microsite
výhody

Microsites vám dovolí popustit uzdu své fantazii. Při jejich tvorbě můžete být odvážnější a méně oficiální než na svém firemním webu, což se skvěle hodí při prezentaci produktů zaměřených na specifickou cílovou skupinu. S pomocí microsite jí snadno nabídnete informace v takové formě, která ji zaujme.

Jakou microsite
vám vytvoříme

Mikrostránka v našem podání vás dostane jednoduchým, přesto atraktivním designem, snadnou ovladatelností a jasným zaměřením na předem daný cíl. Ať chcete pomocí microsite informovat, prodat nebo vyvolat zájem o bližší informace, vytvoříme ji tak, aby cíl splnila.

Jak dlouho tvorba
microsite trvá

Jde o časově i finančně nenáročnou website, jejíž tvorba se pohybuje v řádu několika málo dnů. Díky tomu můžete pružně reagovat na změny na trhu a zachytit svou cílovou skupinu dříve, než si vaši konkurenti vůbec uvědomí, že je třeba jednat.

 

To vše zabalené v intuitivním
prostředí redakčního systému Meeb CMS

Ten je nejdůležitější částí každé microsite, kterou vytvoříme. Díky redakčnímu systému Meeb 3 budete na své minisite pohodlně upravovat jakýkoli obsah - texty, obrázky, ankety, videa nebo newslettery. Ostatně, podívejte se sami, co všechno Meeb CMS umí.

 

Konzultace zdarma

 

ok

Osobní přístup pro nás není jen fráze. Meebio je známo jako společnost, která přikládá vztahu s klientem mimořádnou váhu.

ok

Jsme zkušený a sehraný tým lidí, jehož součástí jsou profesionálové s mnoha lety zkušeností, tak i mladší kreativní kolegové.

ok

Vždy usilujeme o to, aby vám námi vytvářený web přinášel zisk, případně jiný cíl, který sledujete. Vše důkladně testujeme.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra Globus Subway česká tisková kancelář Fujitsu KIA DHL