Reklamní agentura Zobrazit menu

 

Naši klienti

o našich kvalitách necháváme hovořit úspěšné projekty

 

alpik

cafe eternity

cele cesko cte detem

citybike prague

divadlo loutek ostrava

dm solutions

drevojas

dhl express

fairtrade

FORUM 24

fujitsu

globus

hm model

ibis interier

karvinska hornicka nemocnice

kia

koma modular

korekt optik

kytary

metlife

nabytek sprint

ness digital engineering

novabrik

NXP

olzatex

pahrbek

pension prague city

pivovar nymburk

pizza na zavolanou

raj stavitelu

skantherm

spirala ostrava

subway

vegi

vitalo

weleda

yookee

your prague hotels

zdravotni pojistovna ministerstva vnitra

Necháváme si tu místo pro vás

 

Kontaktujte nás

 

Co o nás říkají klienti

 

drevojas U Meebia oceňuji hlavně vždy příjemnou a profesionální komunikaci. Připravovali pro nás velkou spoustu skvělých věcí, ale ze všeho nejvíce vyzdvihnu microsite Studenti pro Dřevojas. Projekt je velmi úspěšný a jsem 100% přesvědčen, že microsite a agentura Meebio na tom má velkou zásluhu.
Zdeněk Blažek
Dřevojas
nabyteksprint Oceňuji zejména pracovní nasazení celého týmu, které je obdivuhodné. Na rozdíl od jiných agentur vyniká Meebio svým pečlivým, přátelským a zároveň vysoce profesionálním přístupem. Jako dlouholetý klient mohu s jistotou říci, že je to kvalitní partner pro veškeré marketingové aktivity.
Michal Kukučka
Nábytek SPRINT
kytary S Meebiem jsme spolupracovali na redesignu e-shopu kytary.cz. Oceňuji aktivní a kreativní přístup, respektování značky a citlivou práci s ní.

S výslednou podobou nového e-shopu jsem nadmíru spokojen stejně, jako naši zákazníci.
Filip Černý
Kytary.cz
spirala Děkujeme firmě Meebio za úžasný cateringový web, který vytvořili pro náš sociální podnik. Spolupráce byla vždy výborná a bezproblémová a také díky této profesionální prezentaci a online propagaci jsme získali spousty nových zákazníků.
Eva Krestová
Spirála z.ú.
citybike Meebio nám tvorbou webu a online reklamou výrazně zvýšilo obrat. Oceňuji hlavně jejich aktivní přístup při zdokonalování našeho webu. Spolupracujeme již více než pět let a já se moc těším na další projekty.
Pavel Kolařík
Citybike Prague
goreal Meebio designed the website for our company. They produced an excellent website. What was most important to me was that they was always very responsive and flexible. Since Meebio completed our website our sales have risen dramatically. I highly recommend Meebio to anyone.
David Manley
Go Real Europe
skantherm Dodáváme prémiové produkty pro náročné zákazníky. Proto byla naše očekávání na kvalitu webu vysoká. Meebio se s našimi nároky popralo na výbornou a vždy nám vyšli vstříc...
Ondřej Hladký
Skantherm
fujitsu Meebio pro nás odvedlo velmi kvalitní a kreativní práci při tvorbě naší microsite. Oceňujeme také intuitivnost redakčního systému, který celou microsite pohání.
Tereza Koulová
FUJITSU
ibis Na Meebiu oceňujeme hlavně jejich smysl pro detail, inovace a hlavně úsilí s jakým dokážou projekt dotáhnout do zdárného konce tak, aby byl spokojený klient. Po spuštění našeho webu a online kalkulátoru se nám výrazně zvýšily tržby a tak mohu Meebio s klidným srdcem jen doporučit.
Tomáš Korejtko
Ibis Interier

 

FORUM 24 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra Globus Subway česká tisková kancelář Fujitsu KIA DHL