Marketing agency
Telefon:(+420) 734 752 930 Skype:Meebio Email:

 

Tvorba webových stránek nebo e-shopu

Špatný design na vás křičí. Dobrý je tichým prodejcem.

Shane Meendering

Podívejte se, jak se zrodí vaše nové www stránky nebo e-shop

 

Tvorba drátěného modelu webu (wireframe)

Položíme základní kámen
webu - wireframe

Před samotnou tvorbou webových stránek s vámi probereme jejich cíl a vaše požadavky na ně. Pak navrhneme prvky, které na vašem webu budou, a pomocí drátěných modelů vytvoříme funkční prototyp hlavních sekcí a krizových prvků - formulářů nebo dalších sekcí, které si žádají interakci uživatele. Ve chvíli, kdy wireframe vyhovuje vašim představám, začínáme na jeho základě připravovat grafický návrh.

Originální grafický návrh

Připravíme originální grafický návrh webu

Průměrnost vám při tvorbě webu úspěch nepřinese. Proto naši designéři navrhnou váš web tak, aby jasně vynikl v nudné šedi konkurenčních WWW stránek a na první pohled zákazníkům říkal: "Tady jste správně!". Váš web vytvoříme podle zásad responzivního designu. Díky tomu vás zákazník najde jak na svém počítači, tak na tabletu nebo mobilním telefonu. Ve chvíli, kdy jste s grafickým návrhem spokojení, přichází na řadu kódování.

Technické zpracování (kódování)

Váš nový web nakódujeme

Co jsme si navařili, to si sníme. Obrazně řečeno. Další krok tvorby webu spočívá v nakódování grafického návrhu do validní, responzivní a optimalizované šablony. Díky tomu nebude mít zdrojový kód žádné sémantické nebo validní chyby - bez ohledu na prohlížeč, zařízení nebo typ operačního systému. Po dokončení této chirurgické práce se posuneme k dalšímu kroku, kterým je ve webdesignu nasazení redakčního systému.

Nasazení redakčního systému

Nasadíme redakční systém

Ten je nejdůležitější částí každých WWW stránek, které vytvoříme. Díky redakčnímu systému Meeb CMS budete na svých webových stránkách pohodlně upravovat jakýkoli obsah - texty, obrázky, ankety, videa nebo newslettery. Ostatně, podívejte se sami, co všechno Meeb CMS umí.

Finalizace webu

Jdeme do finiše a tvorba
webu je téměř u konce

Než vám web předáme, důkladně ho zkontrolujeme. Nastavíme náš hosting, provedeme uživatelské testování a v momentě, kdy jsme si stoprocentně jistí kvalitou odvedené práce, zpřístupníme vaše webové stránky zákazníkům.

 

 

Web nebo e-shop je váš nejlepší obchodní zástupce

Nikdy nespí. Nebere si dovolenou. Dvacet čtyři hodin denně vyřizuje požadavky vašich zákazníků. Je to váš jasný zaměstnanec měsíce, dopřejte mu to nejlepší a dovolte mu pracovat naplno.

 

Konzultace zdarma

 

ok

Osobní přístup pro nás není jen fráze. Meebio je známo jako společnost, která přikládá vztahu s klientem mimořádnou váhu.

ok

Jsme zkušený a sehraný tým lidí, jehož součástí jsou profesionálové s mnoha lety zkušeností, tak i mladší kreativní kolegové.

ok

Vždy usilujeme o to, aby vám námi vytvářený web přinášel zisk, případně jiný cíl, který sledujete. Vše důkladně testujeme.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra Globus Subway česká tisková kancelář Fujitsu KIA DHL