Reklamní agentura Zobrazit menu

 

Magazín

 

CSS sprity

CSS sprity jsou s námi, tak jako ikonové fonty, pěkně dlouhou dobu. Zhruba od roku 2006. Sprity byly v prvopočátku svého vzniku používány především ve hrách, kde se do jednoho souboru vložily obrázky všech objektů ve hře a tím se šetřil výkon procesoru.

Jak na ikonové fonty

Malá, ale příjemná evoluce webdesignu - tak by se daly nazvat ikonové fonty. Ikony jsou nosným prvkem, a to především v komplexních systémech a větších stránkách.

Méně hádejte, více testujte

22. května 2012 jsme se zúčastnili akce Marketing Monday s podtitulem Méně hádejte, více testujte. Jak jste určitě odhalili z názvu, řeč byla hlavně o uživatelském testování.

Úvod do grid systémů

Při navrhování webů existuje několik věcí, kterých se designér snaží dosáhnout. Pokud se soustředíme čistě na design, jedná se především o přehlednost a čitelnost.

Užitečné pomůcky pro webdesignéry

Chci se v tomto článku podělit o tipy na několik pomůcek, které rád využívám při navrhování webů a které považuji za zajímavé a užitečné.

Ukázky mobilních e-shopů

Mobilní e-komerce se začíná čím dál tím víc prosazovat, čím více používáme chytré telefony. Nestačí jen optimalizovat internetový obchod, aby se dobře zobrazil v prohlížeči mobilního telefonu...

Meeb 3 se blíží, co vás čeká?

30.4.2011 uvedeme novou verzi redakčního systému, ktery je u našich zákazníků velmi oblíben.

Má váš e-shop všechny legislativní náležitosti?

V české republice je třeba na webu umístit některé povinné údaje, jinak se jejich provozovatel dopouští obrovského risku a čekají jej nemalé postihy.

Jak propagovat svou značku na Facebooku

Dnes jsme si pro vás přichystali několik rad, jak se propagovat prostřednictvím sociální sítě Facebook ...

1 2

Štítky

Sociální sítě

 

Meebio newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.
Spamovat vás nebudeme - na to nemáme čas.

 

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra Globus Subway česká tisková kancelář Fujitsu KIA DHL